Ці курси для тих, хто любить і цікавиться історією, культурною спадщиною, природними особливостями свого краю, хто готовий до розширення свого кругозору, безперервного поповнення і вдосконалення своїх знань, має базову вищу освіту і хотів би отримати нову професію, яка може стати джерелом як основних доходів, так і додаткових, дозволяючи поєднувати при цьому улюблене захоплення з роботою.

Гід-екскурсовод

Базовий навчальний курс буде корисним тим, хто планує опанувати професію гіда та відчуває силу і наснагу до цього. Також курс буде корисним вже практикуючим гідам для вдосконалення своїх навичок та систематизації знань.

Успішний туристичний стартап

Це курс-інтенсив для початківців - гідів, супроводжувачів груп, менеджерів туристичних агентств, представників громад, ОТГ задля посилення конкурентоспроможності фахівців розвиток малого підприємництва в туристичній сфері.

Гід-екскурсовод по Рівненщині

Ви отримаете теоретичну базу проведення індивідуальних та групових екскурсій по м.Рівне та Рівненській області, а також отримаєте практичний матеріал по проведенню шести екскурсій. Курс включає практичні заняття.