Курс-інтенсив від
Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів»

Курс-інтенсив для початківців - гідів, супроводжувачів груп, менеджерів туристичних агентств, представників громад, ОТГ.

Мета: посилення конкурентоспроможності фахівців у районах, громадах області та розвиток малого підприємництва в туристичній сфері.

Формат навчання: classroom.google, тренінги.
Розклад: 3 онлайн лекції на тиждень, 2 двохденних тренінги.

Підсумок: Отримуємо нові туристичні продукти – Вікенди (2-4 дні) для різних категорій туристів та отримаємо підготовлених фахівців для супроводу туристів за цими програмами.

1-й етап

Лекції дистанційно через сервіс classroom.google з вебінарами, завданнями, зворотним зв’язком зі слухачами. Форма: онлайн-лекції, вебінари.

2-й етап

Експертні консультації від фахівців туризму. Формат: учасники готуватимуть описи власних туристичних продуктів, плани щодо їх просування (у вигляді контент-плану, ТЗ на промоматеріали, тощо) та представлятимуть їх експертам для коригування, доопрацювання та покращення якості роботи.

3-й етап

Рефлексії та обговорення серед учасників. Формат: проведення онлайн-зустрічі з учасниками для обговорення здобутих знань, досвіду під час навчання і того, як це вплине на їх роботу.

4-й етап

Тренінги для слухачів зі створення нового формату туристичних продуктів – Інтерпретаційних програм з історичної, культурної та природної спадщини. Вікенди нового сучасного формату, як готові програми.

Вартість навчання 3000 грн.
Тривалість 1,5 місяць.


Для членів ГО АЛТА діють спеціальні тарифи !

Отримати програму курсу

Для отримання детальної програми курсу, заповніть та надішліть форму нижче, або зателефонуйте: +38(096)637-56-99, +38(093)013-60-50