Учасниками Асоціації можуть стати не лише представники туристичного бізнесу, а всі, хто поділяють цілі Асоціації. Для вступу необхідно:

Ознайомитись з умовами вступу

З порядком набуття та припинення членства, правами та обов'язками членів можна ознайомитись у відповідному розділі Статуту ГО АЛТА.

Заповнити заяву про вступ

Вам потрібно скачати заяву, заповнити її та надіслати у відсканованому вигляді на електронну адресу Асоціації altarivne@gmail.com

Сплатити вступний внесок

Увага! До 01 червня 2020 р. при вступі до ГО АЛТА вступний членський внесок відсутній (при умові сплати організаційних внесків).

Підтвердження вступу

Після сплати вступного членського внеску з вами зв'яжеться куратор та відправить вам сертифікат члена ГО АЛТА, а також ви отримаєте:

Доступ до закритих груп

Ви будете включені до закритої групи у мережі Facebook для членів ГО АЛТА та до Viber-чату, що надасть вам можливість першому дізнаватись про новини Асоціації.

Право участі

Ви отримаєте право участі у всіх заходах, які організовує ГО АЛТА та їх обговоренні. Крім того ви зможете самостійно організовувати такі зустрічі з метою самореклами.

Навчання

Ви отримаєте розширений доступ до освітніх програм, зможете на пільгових умовах пройти навчання у партнерів ГО АЛТА з метою підвищення свого рівня спеціаліста галузі.

Партнерство

У своїх рекламних матеріалах ви зможете використовувати логотип ГО АЛТА. При співпраці з нашими компаніями-партнерами для вас діятимуть пільгові умови.